Bez kategorii

Leczenie trądziku

Trądzik to nie defekt kosmetyczny, lecz poważna choroba. Nie leczona pozostawia po sobie przykre pamiątki w postaci głębokich blizn, których nie jest w stanie zatuszować żaden makijaż.

Dla wielu młodych ludzi ten widoczny wpływ hormonów na skórę jest ogromnym obciążeniem emocjonalnym. Często nie zdają sobie oni sprawy z tego, że trądzik można leczyć i zapobiegać jego powstawaniu stosując odpowiednią profilaktykę i leczenie. Najczęstszym błędem popełnianym przez pacjentów jest odstawianie leków, kiedy tylko wystąpi jakakolwiek poprawa. Leki należy natomiast brać tak długo, jak zaleca dermatolog. Najlepszym sposobem na zwalczenie trądziku jest wizyta u lekarza, połączona z wizytą u kompetentnej i sprawdzonej kosmetyczki. Mylne jest podejście, że trądzik sam przejdzie.

Doskonałym sposobem na leczenie cery trądzikowej jest mezoterapia igłowa Poznań, zabieg oferowany przez klinikę Stankowscy-Białach. Zadbaj o swoją cerę i raz na zawsze zapomnij o problemie! Mezoterapia igłowa bliny – zwalczamy je! 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *